Hakkımızda

2003 yılından bugüne, mobilya, cam, metal ve inşaat sektörü ağırlıklı olmak üzere birçok sektörde kullanılabilen profesyonel optimizasyon çözümleri üretebilen mühendislik yazılımları geliştirmekteyiz.

Yazılımlarımızın temel amacı, zamanı ve malzemeyi maksimum verimle kullanabilmek ve sonuca yönelik alternatif çözümler üretebilmektir. Bu sayede hem ülkemiz ekonomisine katkı sağlanması, hem de müşterilerimizin maksimum kârlılığa ulaşmasına yardımcı olmak öncelikli hedeflerimizdendir. Yazılımlarımız, Türkiye'deki imalatçıların üretim şartlarına ve çalışma sistemlerine uygun yapıda geliştirilmiştir.

Malzemenin ve zamanın çok pahalı ve değerli olduğu günümüzde, firesiz kesim optimizasyon sonuçlarında sağladığımız başarı ve güven, yazılımlarımızın kullanımının çok kolay olması, bilgisayar bilgisi gerektirmemesi; Yazılımlarımızın, 12 farklı dilde dünyanın birçok ülkesinde  binlerce müşterimiz tarafından kullanılmasını ve kendi alanında  takip edilen bir marka olmasını sağlamıştır.
 
Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz sektörlerde, müşterilerimize en iyi hizmet ve ürünü sunarak alanında akla gelen en iyi firma olmak. İnsana saygıyı temel ilke olarak benimseyip, koşulsuz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmak. Müşterilerimizin maksimum karlılığa ulaşmasında önemli katkısı olan, katma değer yaratan, verimliliği artıran, ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan, sağladığı fayda ile vazgeçilemeyen ürünler geliştirmektir.

Misyonumuz; yalın üretim felsefesinden hareketle malzemenin ve zamanın çok değerli olduğu günümüzde, ürünlerimizin yüksek performans göstermesi, eğitim videolarıyla desteklenmesi, sürekli ulaşılabilir, süresiz ücretsiz teknik destek hizmeti sağlanması, yazılımlarımızın dünyanın birçok ülkesinde kullanılması için, işimizi geldiğimiz noktadan daha ileriye taşımaktır.

Biz, ürünlerimizin fayda sağlayacağına ve işlerinizde maksimum çözüm sunacağına inanıyoruz.
 

OPTİPANEL YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR. COPYRIGHT ©