Satınalma İle İlgili Sorular

Bu sayfada yazılımlarımızla ilgili satınalma öncesi en çok karşılaştığımız sorulara yer vermeye çalıştık. Burada olmayan ve cevabını öğrenmek istediğiniz sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Size memnuniyetle yardımcı olacağız...
 
Bilgisayar formatlanırsa ya da bilgisayar değiştirilirse ne olacak ?
Tarafımızdan kullanım lisansı satın alıp kayıtlı kullanıcımız olduktan sonra, ürünlerimiz çalışır vaziyette tarafınıza teslim edilir. Bilgisayarı formatlamak, işletim sistemini değiştirmek, bilgisayar değişikliği yapmak tamamen bizim dışımızda gelişen durumlar olup, müşterinin tercihinden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple bilgisayar formatı veya bilgisayar değişikliği gibi durumlarda ücreti mukabilinde aktivasyon güncellemesi yapılır. Lisanslama sistemimizi şöyle düşünebilirsiniz; Bir kere bizim kayıtlı kullanıcımız olduktan sonra, ihtiyaç halinde sadece Aktivasyon Güncelleme Ücreti ödemesi yaparak programlarımızı ömür boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 
Teknik destek hizmeti ücretli mi ?
Hayır. Lisans sahibi kayıtlı müşterilerimiz için teknik destek hizmeti ömür boyu ücretsizdir.  - Ücretsiz teknik destek hizmeti, programın kullanımı ile ilgili her türlü sorularınız için telefon ve uzaktan destek ile bilgisayarınıza bağlanıp eğitim vermeyi, sorularınıza cevap vermeyi kapsar. Format ve bilgisayar değişikliği gibi durumları kapsamaz.-


Parça Limiti nedir ?
Parça limiti tek seferde hesaplama yapabileceğiniz maksimum toplam parça sayıdır. Lisans süresi ile ilgili birşey değildir. Lütfen aşağıdaki açıklamayı inceleyiniz.
 
100 Parça limitli paket lisansı satın aldığımda daha sonra yükseltebilir miyim?
Evet, istediğiniz zaman sadece aradaki paket ücreti farkını ödeyerek bir üst pakete geçebilirsiniz. Örneğin 100 parça limitli paketten 1000 parçaya, ya da 1000 parça limitli paketten Sınırsız (Parça Limitsiz) pakete geçmek istediğinizde sadece aradaki paket farkını ödersiniz. Bizim size önerimiz, iş kapasitenize en uygun paketi seçmeniz olacaktır. Örneğin sizin parça kesim listeniz genellikle 300-500 adet aralığında oluyorsa, ve siz bunu 100 parça limitli lisans ile 100'er parçalık bölümlere ayırır öyle hesaplarım diye düşünüyorsanız bu doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Çünkü 1000 parçalık paket alıp hepsini tek seferde hesaplama yaptırmanız hem programın sizin amacınıza daha uygun hizmet etmesini sağlayacak, hem de malzeme verimliliğinizin daha yüksek olma ihtimali artacaktır.

1 Adet lisans satın aldığımda kaç bilgisayarda kullanabilirim ?
Her lisans sadece 1 bilgisayarda kullanılabilir. Dolayısıyla ilave bilgisayarlar için yeni lisans satın almalısınız. 1 adetten fazla alımlarda fiyatlarda iskonto uygulanır.

Programların belirtilen teknik özellikleri bütün parça limit paketlerinde geçerli midir?
Evet.

Ürünlerinizi bulunduğum şehirde kullanan firma var mı ?
Referanslar sayfamızdan bulunduğunuz şehirdeki müşterilerimizin listesini görebilirsiniz.
 
Programları kullanmak kolay mı ?
Yazılımlarımızın kullanımı son derece kolaydır. 

Program kullanım eğitimi veriyor musunuz ?

Programların kullanımı ile ilgili hazırlanmış detaylı sesli görüntülü eğitim videoları, ürün ile birlikte online olarak müşteriye teslim edilir. Bu sayede program üzerinde tam hakimiyet sağlanır. Ayrıca telefon ve uzaktan yardım ile teknik destek talepleriniz için her zaman yanınızdayız. Gerektiği durumlarda kullanıcıya online olarak birebir eğitim verilir. Teknik destek hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Yazılımlarınızı nasıl satın alabilirim ?
Yazılımlarımızı banka havalesi, eft ya da web sitemiz üzerinden kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz.

Yazılımı satın almaya karar verdiğimde ne kadar sürede tam sürüm kullanmaya başlayabilirim ?
Optimizasyon yazılımlarımız ödemeye müteakip, en geç 1-2 saat içerisinde online olarak teslim edilir. 

Ürünlerinizi satın almadan önce test edebilir miyim ?
Ürünlerimizi 30 gün süre ile ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Demo sürümlerde bazı özellikler kısıtlanmıştır.

Fiyatlara KDV dahil midir ?
Fiyat listemizdeki fiyatlara %20 kdv eklenecektir.

Yazılımlarınız kullandığım işletim sistemiyle uyumlu mudur ?
Ürünlerimiz windows işletim sistemlerinin tamamıyla ayrıca linux ve pardus işletim sistemleriyle de uyumludur.

Yazılımlarınız MAC OS işletim sistemi üzerinde çalışır mı ?
Hayır. Yazılımlarımız Macintosh işletim sistemi ile uyumlu değildir.

Yazılım satın aldığıma dair belge veriyor musunuz ?
Evet. Ürünlerimiz için fatura düzenlenir.

Yazılımlarınız ağ sistemini destekliyor mu ?
Evet. Yazılımlarımız ağ sistemini desteklemektedir. Veritabanı için bir bilgisayar ana bilgisayar olarak ayarlanır diğer bilgisayarlar bu veritabanına bağlanmak suretiyle işlem yapabilir. Ancak her bilgisayar için ayrı lisans alınması gerekmektedir. 

Yazılımlarınızı windows server üzerine kursak, birçok kullanıcı server üzerinden kullanabilir mi ?
Hayır. Her kullanıcı için ayrı lisans alınması gerekmektedir.


OPTİPANEL YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR. COPYRIGHT ©