Yasal Uyarı

Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, yazılımlarımızın ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet ve telif hakları, OPTİPANEL YAZILIM ve ilgili markalarımıza aittir. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum ya da kuruluşlarca dökümanlarında yayınlanamaz.

Bu sitede yer alan bilgi, belge, doküman, yazılım, materyal, çizimler ve tasarımları, içerik ve her türlü malzemenin kullanımından doğabilecek veri kaybı, kar mahrumiyeti, işin kesintiye uğraması dahil her türlü zarardan bizzat ilgili kullanıcı sorumludur. kullanıcılar kullanımdan doğan bu tür zararlardan dolayı OPTİPANEL YAZILIM ve ilgili markalarımızdan tazminat talebinde bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler. Bu site içeriğinin, sitede yer alan hüküm ve şartlara aykırı kullanımından dolayı doğabilecek her türlü zarardan (üçüncü şahısların fikri ve sınai mülkiyet haklarının ihlali dahil) ilgili kullanıcı sorumlu olacaktır.

Ayrıca yazılımlarımıza yönelik hertürlü korsan faaliyetin tespiti halinde bütün kanuni haklarımız, kullanılmak üzere tarafımızda saklıdır.

ip adresiOPTİPANEL YAZILIM

OPTİPANEL YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - TÜM HAKLARI SAKLIDIR. COPYRIGHT © 2003-2021